Kilka słów o nas

Fotografia ślubna i filmowanie Lublin i okolice - Bychawa, Lublin, Biłgoraj, Janów Lubelski, Kraśnik, Chełm, Kazimierz, Łęczna, Piaski

Witajcie, miło powitać Was na naszej stronie. Zajmujemy się fotografią ślubną, okazjonalną i rodzinną oraz  filmowaniem impres okolicznościowych. Z należytą starannością i zaangażowaniem rejestrujemy najpiękniejsze chwile uroczystości weselnych. Wykonujemy także profesjonalne reportaże chrztu, pierwszej komunii, imprez okolicznościowych. W naszej ofercie znajdziecie również piękne albumy tradycyjne i fotoksiążki.

Zawsze fotografujemy z kilku ujęć tak aby uchwycić różne perspektywy i zapewnić 100% realizacji zlecenia. Jesteśmy otwarci na Wsze pomysły i wspólnie tworzymy miłą, luźną atmosferę.

Posiadamy upoważnienia do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznych we wszystkich obiektach sakralnych w Polsce, wydane przed Archidiecezjalną Komisję Liturgiczną w Lublinie.

Fotografie wykonane są przy użyciu najwyższej jakości sprzętu fotograficznego marki Nikon i Canon oraz specjalnych jasnych obiektywów dostosowanych do pracy w różnych często trudnych jeśli chodzi o doświetlenie okolicznościach.

Szczegółową ofertę otrzymacie na emaila lub przez facebook po uprzednim zapytaniu o wolny termin. Zapraszamy :-)

Fotografia ślubna i filmowanie Lublin i okolice – Bychawa, Lublin, Biłgoraj, Janów Lubelski, Kraśnik, Chełm, Kazimierz, Łęczna, Piaski